Laserowe usuwanie owłosienia laserem Light Sheer DUET

Najskuteczniejszą znaną metodą pozbycia się na zawsze niechcianych włosów jest depilacja laserowa. Jej skuteczność zależy jednak od wielu czynników – od rodzaju urządzenia wykorzystywanego podczas zabiegu, stanu głowic, właściwego doboru parametrów pracy urządzenia oraz rodzaju skóry i włosów.
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który sprawia, że depilacja laserowa bikini i innych obszarów w Krakowie przebiega szybko i przynosi oczekiwane efekty. Dzięki temu możesz pozbyć się wszystkich niechcianych włosów.

TWOJA KLINIKA WŁOSA oferuje zabiegi depilacji laserowej urządzeniem Light Sheer DUET, które jest uważane za najskuteczniejszy laser medyczny w znanej na całym świecie linii Light Sheer.

Light Sheer DUET dostępny w Krakowie to nowoczesne urządzenie, które zapewnia najwyższy komfort podczas zabiegu. Dzięki opcji aktywnego chłodzenia depilacja Light Sheer na terenie Krakowa przebiega niemal bezboleśnie, co doceniają pacjenci wrażliwi na ból. Równocześnie zastosowane w Light Sheer głowice sprawiają, że nawet duże obszary mogą być wydepilowane w stosunkowo krótkim czasie! Proponowana przez naszą klinikę depilacja laserem to zabieg bezpieczny, komfortowy, szybki i skuteczny. W naszej ofercie znajduje się depilacja bikini, brzucha, nóg i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą wykonywanych przez nas zabiegów.

Na czym polega zabieg depilacji laserowej?

Światło emitowane przez laser jest pochłaniane wybiórczo przez struktury mieszka włosowego zawierającego melaninę i zamieniane na ciepło, które niszczy elementy włosa odpowiedzialne za jego wzrost, powodując trwałą utratę włosa i destrukcję mieszka. Badania wykazały, że laserowe usuwanie owłosienia jest najskuteczniejsze dla włosów znajdujących się w fazie aktywnego wzrostu (anagen). Pozostałe okresy wzrostowe naszych włosów – faza zaniku (katagen) i spoczynku (telogen) nie odpowiadają na działanie lasera.

Z tego względu aby skutecznie pozbyć się owłosienia, musimy wykonać 4 -6 zabiegów w tym samym miejscu, powtarzanych w odstępach średnio 4-12 tygodniowych. Przyjmuje się, że po pierwszym zabiegu nie odrasta około 30-40% włosów ciemnych (włosy anagenowe), po 3 zabiegach około 80-90% włosów (następna część włosów, które wkroczyły w fazę anagenu). Niewielki, pozostały odsetek to włosy jaśniejsze, cieńsze i mniej widoczne. Pacjenci o włosach cieńszych lub nie w pełni ciemnych, muszą liczyć się ze słabszym efektem (przyczyną jest zbyt mała ilość melaniny w mieszku).

Włosy osłabione wcześniejszymi, wielokrotnymi zabiegami depilacji: woskiem, pęsetą, depilatorami elektrycznymi lub laserami starszej generacji mogą wymagać przeprowadzenia większej ilości zabiegów depilacji dla uzyskania satysfakcjonujących rezultatów. 100% depilacja zwykle nie jest możliwa, zaś włosy jaśniejsze mogą zostać tylko przerzedzone.

Zapraszamy na konsultację i bezpłatną próbę laserową! – Twoja Klinika Włosa – Kraków


ZAREZERWUJ WIZYTĘ >>