SPECJALIZACJA

Naszą pasją są włosy i stale pogłębiamy wiedzę i doświadczenie związane z procesem wzrostu włosów, przyczyn ich wypadania oraz najskuteczniejszego ich usuwania u osób borykających się z problemem nadmiernego owłosienia. W zakresie trychologii współpracujemy z kliniką włosów Hairmedica, która została wyróżniona przez World Trichology Society i od stycznia 2017 roku jest partnerem największej organizacji trychologicznej na świecie. Depilację laserową wykonujemy przy pomocy lasera medycznego LightSheer DUET firmy Lumenis – światowego lidera w dziedzinie produkcji laserów diodowych. Konsultacje i zabiegi wykonywane są przez doświadczonych kosmetologów, przeszkolonych przez firmę COHERENT (autoryzowany dystrybutor LUMENIS), w komfortowo wyposażonym gabinecie, z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa i poszanowaniem Państwa prywatności.


TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

Laser medyczny LightSheer DUET jest najskuteczniejszym laserem medycznym z cenionej na całym świecie linii LightSheer. Producentem urządzenia jest firma Lumenis , która jest światowym liderem w produkcji medycznych laserów do usuwania zbędnego owłosienia. Urządzenie posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001. Pozytywna opinia FDA jest wyznacznikiem wysokich standardów i braku negatywnego wpływu na zdrowie.


OFERTA SPECJALNA – PAKIET NIELIMITOWANE ZABIEGI

Podejmując decyzję o depilacji laserowej większość z nas chciałaby wiedzieć ile zabiegów trzeba wykonać, aby uzyskać oczekiwany rezultat oraz ile to będzie kosztowało. Podawane ilości zabiegów są zawsze szacunkowe ponieważ każdy z nas reaguje indywidualnie i trudno dokładnie przewidzieć jak dobry będzie efekt. Dla osób, które chciałyby zagwarantować sobie oczekiwany rezultat w ramach założonego budżetu wprowadziliśmy ofertę nielimitowanych zabiegów. Wykupując pakiet nielimitowanych zabiegów nie musimy się martwić ile zabiegów trzeba będzie wykonać. W ciągu 2 lat od zakupu pakietu można skorzystać z dowolnej liczby zabiegów na daną partię ciała i cieszyć się uzyskanym efektem.


Zapraszamy na konsultację i bezpłatną próbę laserową!


ZAREZERWUJ WIZYTĘ >>