O nas

laserowe usuwanie owłosienia krakówTWOJA KLINIKA WŁOSA powstała z myślą by służyć pomocą osobom cierpiącym na wszelkiego rodzaju dolegliwości związane z chorobami skóry głowy i włosów, takimi jak wypadanie włosów, łojotok, łuszczyca, łysienie plackowate i inne. Choroby te mogą mieć różnorakie przyczyny związane z przebytymi wcześniej schorzeniami, zażywanymi lekarstwami, dietą, stylem życia, nadmiarem stresu, mogą też mieć podłoże autoimmunologiczne. Prawidłowe zidentyfikowanie tych przyczyn jest niezwykle istotne dla przygotowania skutecznej kuracji.

Specjalizujemy się w powyższej problematyce i oferujemy Państwu wnikliwą analizę stanu skóry głowy i włosów z szczegółową diagnostyką. Po kompleksowym rozpoznaniu przyczyn i analizie wyników badania skóry głowy i włosów opracowujemy indywidualne terapie, które mogą obejmować sprawdzone procedury farmakologiczne, iniekcyjne lub wykorzystujące specjalistyczny sprzęt służący do pobudzania wzrostu włosów bądź poprawy kondycji skóry. Współpracujemy z Laboratorium Pierwiastków Śladowych w ramach poszerzonej diagnostyki stanu włosów obejmującej analizę pierwiastkową włosa.

W zakresie usług trychologicznych jesteśmy autoryzowanym partnerem kliniki HAIR MEDICA, która została wyróżniona przez World Trichology Society i od stycznia 2017 roku jest partnerem największej organizacji trychologicznej na świecie. Jesteśmy także członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Druga dziedzina naszej działalności to wykonywanie usług depilacji laserowej. Osobom pragnącym pozbyć się nadmiernego owłosienia oferujemy zabiegi wykonywane za pomocą lasera. Zabiegi depilacji laserowej są wykonywane u nas przez doświadczonych kosmetologów, przeszkolonych i certyfikowanych przez firmę COHERENT, autoryzowanego dystrybutora LUMENIS, producenta lasera, na którym pracujemy . Konsultacje i laserowe usuwanie owłosienia wykonujemy w komfortowo wyposażonym gabinecie z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa i poszanowaniem Państwa prywatności.

Pracujemy z pasją i cenimy sobie kontakt z każdym Klientem. Państwa zadowolenie z profesjonalnie wykonanej usługi oraz uśmiech na twarzy jest dla nas źródłem satysfakcji i motywacją do dalszej pracy ! Nasze usługi wykonujemy w bardzo korzystnych cenach .

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i kontaktu !

TWOJA KLINIKA WŁOSA